Firma Permet

O firmie

Od ponad 10 lat dostarczamy optymalne rozwiązania technologiczne o dobrym stosunku ceny do jakości – solidnie, fachowo i w umówionym terminie. Specjalizujemy się w produkcji siatki plecionej karbowanej, siatki cięto-ciągnionej, siatki tkanej, siatki zgrzewanej i blachy perforowanej. Nasze produkty wybrało już ponad 2000 klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Solidność i terminowość

Wiemy jak ważny jest czas i zaufanie każdego z naszych klientów, dlatego robimy wszystko aby nasze produkty były wykonywane nie tylko terminowo ale także z odpowiednią starannością i dokładnością.


Wysoki współczynnik cena/jakość

10 letnie doświadczenie, znajomość rynku oraz dostawców z całej Polski umożliwia nam dostarczenie Ci produktów o wysokim współczynniku cena/jakość.

Fachowe doradztwo

Nasi pracownicy chętnie doradzą odpowiednie rozwiązania, rozwieją wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Zaufało nam już ponad 2 tysiące klientów.


Mnogość zastosowań

Produkty naszej firmy są wykorzystywane  jako elementy balustrad, ogrodzeń, koszy, kontenerów, osłon maszyn i urządzeń, a także jako sita, filtry, przesiewacze i elementy wentylacyjne.

Materiały z najwyższej półki

Współpracujemy z sprawdzonymi i rzetelnymi dostawcami z całego kraju. Wszystkie materiały używane w procesie produkcji posiadają atesty a spełniając normy dają gwarancję najlepszej jakości.


Pasja do metalu

Nasza firma to przede wszystkim zespół profesjonalistów zaangażowany w tworzenie organizacji innowacyjnej, cechującej się wysokiej jakości produktami, solidnością i dotrzymywaniem ustalonych terminów.